Social English Night with Talkersi! (23rd edition, Warsaw)

Social English Night with Talkersi! (23rd edition, Warsaw)

środa, 21 Czerwiec, 2017 -
19:00 - 20:30
Warsaw Perk
Gen. Wł. Andersa 18
00-201 Warsaw

Ladies and gentlemen, here we go again!

Sesja już powoli odpuszcza, pogoda zaczyna rozpieszczać, spotkajmy się w środę. :)

Czujesz że Twój angielski wypadałoby podszkolić, a może mówisz całkiem dobrze, ale nie chcesz tracić kontaktu z językiem? Tak czy siak Social English Night to idealny event dla Ciebie - za darmo, przy pysznej kawie i wśród przyjaciół! :)

*** PEŁNY OPIS WYDARZENIA POD LINKIEM Z DARMOWYMI BILETAMI: www.socialenglishwarsaw23.evenea.pl ***

*90 minut rozmów TYLKO w języku angielskim
* prezentacja na super-ciekawy temat, przygotowana przez jednego z naszych uczestników
*rozmowy w parach
*rozmowy w grupach

Całe spotkanie jest moderowane, więc nikt nie pewno nie będzie się nudził! Zżera Cię stres na samą myśl o odezwaniu się po angielsku? Każdy z nas na pierwszym spotkaniu zaczynał tak samo - z doświadczenia możemy powiedzieć, że poziom zdenerwowania gwałtownie spada w ciągu pierwszych 10 minut :)

W razie jakichkolwiek pytań nie wahajcie się: https://www.facebook.com/agata.buller :)

Rezerwujcie BEZPŁATNE miejscówki, namawiajcie znajomych - w końcu w kupie raźniej! :)

Sprawdź sam tutaj: http://www.socialenglishwarsaw23.evenea.pl/ (konieczna jest bezpłatna rezerwacja miejsca przez tę stronę)

2 ważne kwestie organizacyjne:

1) Organizatorem spotkania jest inkubator językowy o nazwie "Talkersi". Social English Night to NIE jest event mający na celu przedstawienie oferty komercyjnej. Na końcu spotkania nikt nie wyskakuje z propozycją wykupienia kursu. Po prostu dobrze się bawimy rozwijając swoje umiejętności, a osoba, która poczuje, że potrzebuje zwrócić się do specjalistów od języka angielskiego, znajdzie namiary na nas sama :)

2) Każdy gość otrzymuje 90 minut solidnego treningu językowego praktycznie za darmo, więc mamy niepisany obowiązek dokonać dowolnego zakupu. Wartość zamówienia nie ma znaczenia, ale prosimy nie zadawać pytania "Co jest najtańsze?", ani nie pytać, czy woda jest gratis. Lokal udostępnia nam przestrzeń za darmo, więc w ramach wdzięczności wypijmy pyszną kawkę czy shake'a za ich zdrowie. :)
Agata Buller
host SEN

PS Jeśli wciąż nie jesteś pewny, czy warto przyjść, to przeczytaj listę wymówek, które masz do dyspozycji --> https://drive.google.com/file/d/0B-6yLmraW0yLMVBOUzFjamJ0NXM/view ;)

Źródło » « Powrót