Jak smakuje zdrowie? Spotkanie autorskie z Anetą Łańcuchowską

Jak smakuje zdrowie? Spotkanie autorskie z Anetą Łańcuchowską

wtorek, 20 Czerwiec, 2017 -
18:00 - 20:00
WoDa concept
ul.Belwederska 44
00-594 Warsaw

Czy wiesz, że ludzki organizm aż w 60% składa się z wody i nie może prawidłowo funkcjonować bez odpowiedniego jej spożycia?

Zdając sobie sprawę z niepodważalnej roli, jaką pełni woda w naszej codziennej diecie, serdecznie zapraszamy na spotkanie z Anetą Łańcuchowską-Jeziorowską, uznanym specjalistą ds. żywienia i dietetykiem, która postanowiła zadbać o wszystkich tych, którzy z różnych względów za czystą wodą nie przepadają i szukają innych sposobów dla zagwarantowania sobie i utrzymania odpowiedniego poziomu płynów w organizmie.

Aneta Łańcuchowska-Jeziorowska stworzyła niezwykłą książkę "Zdrowe wody" o zdrowych wodach smakowych na cztery pory roku.

Podczas spotkania dowiemy się:
- jaką role odgrywa woda w naszym organiźmie
- jak dodać życiu smaku
- przepisy na wiosenne wody energetyzujące oraz oczyszczające
- propozycje wód na lato - intensywnie nawilżających i odprężających
- propozycje doskonałych wód na okres jesienno-zimowy - napary uodparniające, kojące i rozgrzewające

O autorce:
Aneta Łańcuchowska-Jeziorowska - specjalista ds. żywienia i dyplomowany dietetyk. Od ponad 10 lat udziela porad dietetycznych. Właścicielka Poradni Dietetycznej „hälsa”, blogerka kulinarna i propagatorka zdrowego, a jednocześnie smacznego jedzenia. Szerokiej publiczności znana ze swojego autorskiego programu telewizyjnego „Pożegnanie z wagą”, w którym przez trzy sezony radziła jak zrzucić zbędne kilogramy, pokazywała sposoby na przygotowanie dietetycznych potraw oraz zachęcała do aktywności fizycznej.

Podczas spotkania nie zabraknie wyśmienitych wód przygotowanych przez autorkę, a także drobnego poczęstunku od WoDa concept. Serdecznie zapraszamy!

WoDa Concept
20 czerwca, godz. 18:00
ul. Belwederska 44

WSTĘP WOLNY - pod warunkiem zgłoszenia chęci uczestnictwa pod adresem: m.wrzosek@grupazwierciadlo.pl.

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona, a osoby, które zgłoszą swój udział po wyczerpaniu puli miejsc wpisane zostaną na listę rezerwową. Wpisanie na listę uczestników będzie potwierdzane mailowo.

Źródło » « Powrót