Birth light, czyli łagodny poród - zajęcia dla kobiet w ciąży.

Birth light, czyli łagodny poród - zajęcia dla kobiet w ciąży.

wtorek, 20 Czerwiec, 2017 -
14:00 - 15:30
Cafe Bajarka Poznań
Plac Wolności 8
61-738 Poznan

NOWA GRUPA dla kobiet w 2 trymestrze ciąży!
Startujemy 20 czerwca.

Zajęcia wzmacniająco-relaksacyjne dla kobiet w ciąży,
przygotowujące do aktywnego i łatwiejszego porodu
oraz zabezpieczające przed dysfunkcjami okołomiednicowymi.
wg Birthlight Yoga, Spinning Baby, Birth Into Being oraz Hypnobirthing.

Jest w nich ruch, rytm, oddech, delikatny dźwięk, uśmiech i odpoczynek. To holistyczne podejście przygotowujące kobietę do momentu narodzin i czasu po nim, łączące innowacyjne zastosowanie elementów jogi oraz praktycznych technik z różnych kultur całego świata. Zajęcia te integrują ciało, umysł i emocje. W bezpieczny sposób wzmacniają fizycznie oraz uczą identyfikować najbardziej efektywne i wygodne pozycje aktywnego porodu. Wybrane ćwiczenia pomogą również zapobiec dysfunkcjom okołomiednicowym, które bywają następstwem ciąży (między innymi SPD i PGP). Każda kobieta i każdy poród jest inny, wyjątkowy, dlatego właściwe przygotowanie, odnalezienie własnej wewnętrznej siły, pewności i wsparcia jest kluczem do jego pełnego doświadczenia.

Prowadząca proponuje indywidualne podejście, oddech, radość w ruchu i zatrzymanie się w głębokiej relaksacji. W pracy korzysta z wiedzy zdobytej w Birthlight Yoga, Birth Into Being, Hypnobirthing oraz doświadczeniu bazującym na wieloletniej pracy z ciałem i głosem.

Uczestnictwo w zajęciach możliwe jest po odbyciu indywidualnej konsultacji na temat stanu zdrowia, wykonanej przynajmniej na kilka dni przed zajęciami lub na pierwszych zajęciach.

Obowiązkowe zapisy. Grupa czwartkowa - 1 miejsce wolne.

Koszt:
pierwsze zajęcia 70 zł / wypełnienie formularza i konsultacja - spotykamy się przynajmniej 30 minut przed zajęciami. Spotkanie musie być wcześniej umówione. Kwestionariusz omówimy w następnym tygodniu.

Pojedyncze zajęcia 45 zł
Karnet za cykl 4 zajęć 140 zł
W końcówce ciąży odpłatność już tylko za pojedyncze zajęcia 35 zł

Prowadząca:

Ada Werc – certyfikowany nauczyciel Vinyasa Yoga wg Alliance i Inspya, Bikram Yoga oraz Birthlight Yoga: Pregnancy, Birth, Postnatal oraz Spinning Baby. Kobieta, doula, według położnej z Malinowej Szkoły - " doula jakiej jeszcze nie widziały", mama Aleksandra i Jerzego urodzonego w domu, pedagog performing arts z dwudziestokilkuletnim stażem. W pracy wykorzystuje elementy Kinezjologii Edukacyjnej (International Faculty), terapii poprzez oddech, dźwięk, dotyk, rytm, ruch i taniec.

T E S T I M O N I A L S

Justyna, mama Rocha : Zajęcia dla przyszłych mam, które dały mi zdecydowanie większą wiedzę, niż zajęcia w szkole rodzenia. To elementy jogi połączone z nauką pozycji porodowych oraz świadomości własnego ciała podczas porodu. To także praca z głosem i oddechem. Dodatkowo spotkania z fizjoterapeutką i położną oraz innymi przyszłymi mamami.

Justyna, mama Ignacego : Zajęcia u Ady pomogły mi zwiększyć świadomość swojego ciała jak i porodu, pogłębić relację z rosnącym w brzuchu maleństwem, a wszystko w kameralnej atmosferze kobiet, z którymi kontakt utrzymuję do dzisiaj.

Małgosia, mama Heleny : Praktykowanie jogi w ciąży przyniosło mi wspaniałe przygotowanie ciała do porodu, dało wewnętrzną stabilność i pozwoliło skumulować energię. świadomość własnego ciała zminimalizowało też mój lęk przed porodem, a cudowna grupa współćwiczących stanowiła (i nadal stanowi)duże wsparcie emocjonalne i duchowe.

Edyta, mama Jagody : Dla mnie to było odkrycie: w świadomym, dobrym porodzie nie chodzi o techniki łagodzenia bólu, ale o poród aktywny. Na zajęciach (Ady) poprzez pracę z ciałem, oddechem i głosem uczyłam się oraz akceptowałam ciążę, poród i spodziewany ból. Świadomość i wiedzę jaką zdobyłam dzięki tym zajęciom stały się dla mnie ogromnym wsparciem podczas wspaniałego porodu jakiego doświadczyłam.

Ania, mama Wojtka : Cudowne przygotowanie ciała i umysłu do porodu i macierzyństwa.

Justyna, mama Gaji, Health Coach : Joga ciążowa u Ady Werc to wyjątkowe połączenie praktyki fizycznej w tym szczególnym dla ciała czasie oraz uważności pogłębiającej więź matki z jeszcze nienarodzonym dzieckiem. Dziękuję.

Źródło » « Powrót